Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Część, właśnie wróciłem do PL. Mam nieco dłuższy urlop, dlatego wpadliśmy z żoną na pomysł, że wynajmiemy samochód, bo nie ma sensu kupowanie własnego na dwa miesiące. Tak też się własnie zastanawiamy, czy jest możliwość wynajęcia na taki okres samochodu z dobrej wypożyczalni, aby można było użytkować go aż dwa miesiące. Jeśli jest taka możliwość to proszę abyście podzielili się informacjami.

Beatricze

Użytkownik

#2016-07-29 03:20:39 

Witaj. Każda wypożyczalnia może ci wynająć samochód nawet na rok jak masz taki hajs. W Poznaniu firmy wynajmują samochody mają dobre auta i całkiem dobre warunki. No i nie musisz rozliczać się dobowo, mogą ci zaproponować koszt miesięczny użytkowania auta, więc dla was chyba jak najbardziej na miejscu.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-29 03:43:36 

Cześć. Generalnie nie powinno być problemów, bo firm wypożyczających auta jest sporo, Poznań to dobra lokalizacja. Tam można przebierać w ofertach w końcu to miasto gigant. Ja na twoim miejscu wynająłbym sobie jakieś rodzinne auto kombi, zawsze można więcej w bagażnik władować, a ceny pewnie podobne jak za sportowe auta, więc różnicy nie ma.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-29 05:42:27 

Siemka wszystkim. Ja generalnie, co jakiś czas korzystam z ofert wypożyczalni pojazdów osobowych w Środzie Wielkopolskiej, a to dlatego, że też jak wy zjeżdżam do polski i nie opłaca mi się tutaj trzymać własnego auta. Tak jest nawet taniej, bo jakby policzyć te wszystkie opłaty, ubezpieczenia, drobne naprawy, wymianę części, olejów, to taniej jest wynając auto i śmigać po mieście nowym, z pełną klimatyzacją, na wygodnie.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-29 08:26:15 
Wypożyczalnie mają super nowoczesne samochody, na starych nikt by się nie pisałby wypożyczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015