Jezusicku

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:14 
Proszę o informacje ile może kosztować pełen zestaw niedrogich ale mocnych moskitier na dom? 7 okien w tym jedno dachowe i 3 drzwi balkonowych. Pozdrawiam i serdecznie dziękuje za ewentualne zainteresowanie.

OjTam

Użytkownik

#2016-07-29 06:59:05 
Wiesz, ja brałem z tego sklepu - oknabytom.pl/moskitiery/ i wydaje mi się że najlepiej zrobimy jeśli sobie powybierasz czego potrzebujesz i sam polcizysz. Z chęcia bym ci pomógł ale tam masz wszystko czarno na białym wiec nie bedziesz mial problemów z wyliczeniem kosztów. Sklep należy do jednego z najtańszych wbranży a oferuje znane i cenione marki, wiec polecam.

Stasia

Użytkownik

#2016-07-29 07:08:46 
Podpisuję się pod tym co mówi kolega, ostatnio zamawiałam u nich takie drzwi: oknabytom.pl/kr-center/, na żywo są jeszcze piękniesze i bardziej eleganckie a ich cena jest o wiele niższa niż podobnych modeli u konkurencji. Namawiam teraz męża do zrobienia remontu bo skoro moge kupic wiekszosc materiałów o wiele taniej to nie ma sensu czekać.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-29 09:11:22 
Kochani, a czy ktoś zamawiał u nich bramę segmentową i moglby powiedzieć jak jest z jej montażem? Chodzi mi dokładnie o tą która jest tu na dole: oknabytom.pl/bramy/. Jestem zdecydowany kupić bo cena jest bardzo atrakcyjna a do tego przyda się wymienić stare drzwi bo skrzypią tak że całe osiedle budze. Z góry dzieki za pomoc.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-29 09:46:48 
Mam taką bramę ale ci nie odpowiem bo akurat miałem wtedy delegacje i zakładała ją ekipa remontowa. Podobno zajelo im to godzinke wiec komplikacji w tym nie ma.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015