Tantal

Użytkownik

#2016-01-13 15:40:11 
Poszukuję jakiejś firmy dostarczającej sprzęt dla warsztatów samochodowych i podobnych. Mam mały zakłada ale wraz ze wzrostem liczby klientów chce powiększać to miejsce. Czy ktoś zna jakąś firmę która dostarcza coś takiego?

Tryton

Użytkownik

#2016-07-29 03:24:55 
Jasne, ja polecam ci firmę Tip-topol, ich profil działalności idealnie się wpisuje w to co napisałeś i czego potrzebujesz. Kilka dni temu przyjechali do mnie z podnośnikiem czterokolumnowym który zamówiłem tydzień wcześniej. Bardzo profesjonalna i rzetelna firma.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-29 05:28:56 
Nie wiem czy to nie jest czasem ta firma gdzie mój szef zamawia. Mamy chyba od nich sprężarki śrubowe i kilka innych rzeczy. Sprzęt działa i nic się z nim nie dzieje. Polecam :)

Tantal

Użytkownik

#2016-07-29 07:22:29 
Akurat ja szukam dymomierza w pierwszej kolejności. Chcę też dowiedzieć się ile kosztuje sprzęt do przeglądu i czyszczenia klimatyzacji. Zawsze to w okresie letnim będzie wpadać więcej klientów. Znajdę to u nich?

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-29 09:17:56 
Jeżeli chodzi o sprzęt do klimatyzacji to na pewno znajdziesz u nich większość rzeczy bo sam tam kupowałem taki mały generator ozonu. A jeżeli chcesz badać spaliny to nie jestem pewien ale chyba też coś widziałem na stronie. Najlepiej to do nich zadzwoń i powiedz im co cię dokładnie interesuje. Ja tak zrobiłem jak zamawiałem pierwszy raz :D

Tantal

Użytkownik

#2016-07-29 09:49:20 
No tak mam zamiar zrobić bo codziennie wychodzą jakieś drobiazgi do kupienia i chciałbym zrobić to wszystko w jednym miejscu. Zaraz zadzwonię i zapytam. Wielkie dzięki za informacje.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-29 10:38:57 
Jeżeli kupisz sprzęt do klimy to daj znać jak się sprawuje bo też się przymierzam do tego ale nie chcę tego robić w ciemno :D Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015