Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Witam dziewczyny i przyszłe mamy. Niedawno dowiedziałam się, że zostanę mamą. Wielka radość i wielkie wątpliwości o to co dalej, to własnie dziś czuję. Chciałam się odpowiednio do tego wszystkiego przygotować, nie tylko do narodzin mojego dziecka, ale również do tego, by okres ciąży przejść wygodnie i radośnie. Czy moglibyście podpowiedzieć mi jakie gadżety są niezbędne dla kobiet w ciąży?

Galicjanka

Użytkownik

#2016-08-02 05:57:35 
Dzień dobry. Ja też jestem w 6 mcu. Brzuszek się coraz większy robi. Właśnie myślałam, żeby przygotować się nieco bardziej i uznałam, że przydać się może odzież ciążowa, właśnie teraz ze względu na stale rosnący brzuch. Już mi nie jest wygodnie w dżinsach. Szukam tylko dobrego sklepu internetowego, bo też nie specjalnie chce mi się chodzić po marketach i wyszukiwać ubrania dla pań większych.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-08-02 06:25:39 
Witajcie dziewczyny. Postanowiłam się wtrącić, pomimo tego, że nigdy w ciązy nie byłam. Moja bratowa rodziła w zeszłym roku. I pamiętam, że też był problem z ubraniami, gdy brzuch zaczął rosnąć. Ale ona akurat wygodnie kupiła sobie kilka ubrań w tym sklepie internetowym moromu-sklep.pl. Pamiętam, że nosiła dżinsy i to były te specjalnie przystosowane do ciężarnych. Miała też kilka bluzek tunik i ze dwie sukienki. Oczywiście legginsy były obowiązkowe.

Trixie

Użytkownik

#2016-08-02 07:22:31 
Ja tam nie miałam żadnych ubrań ciążowych i jakoś przenosiłam dwie ciąże. Najlepiej to mieć jakiś masażer do stóp i pleców, bo to na pewno doskwiera w ciązy. A na końcówce (to akurat wiem z doświadczenia) lepiej jest sobie odpocząć. Jak się maluch urodzi nie będzie czasu na odpoczynek.

Ginny

Użytkownik

#2016-08-02 09:29:11 
Cześć. Ja też jeszcze przed rozwiązaniem. Póki co daję radę, ale dżinsy już dawno zamieniłam na legginsy i sukienki. Czy w ciąży nie da się ubrać modnie i elegancko? U mnie to same te barciowe suknie zostały.. ehh…

Rechotek

Użytkownik

#2016-08-02 10:32:15 
Da się ubrać modnie, zajrzyj sobie do tego sklepu co koleżanka wyżej poleciła, widziałam tam wiele fajnych i modnych ciuchów w całkiem fajnych cenach. Nie ma co marudzić tylko się dostosować, w końcu za parę chwil doświadczymy szczęścia w najlepszej postaci.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015