Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Dzień dobry. Jestem szcześliwym posiadaczem działki rekreacyjnej, niestety jeszcze nie ogrodzonej. I w związku z tym właśnie mam dylemat. Zupełnie nie orientuję się jaki rodzaj ogrodzenia jest dziś ładny i nowoczesny. Na działce posiadam domek, a nie chciałbym, żeby ktoś tam mi się zagnieździł. Czy moglibyście coś konkretnego podpowiedzieć?

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-08-03 00:10:35 
Witaj. Jest kilka bardzo efektownych opcji na aranż swojej posesji. Jednym z tych pomysłów mogą być systemowe formy ogrodzeniowe z firmy Drumar. Przeglądając sobie ich ofertę uznałem, że taki rodzaj ogrodzenia prezentuje się najbardziej efektownie i co najważniejsze, doskonale wygląda także na działce.

Tantal

Użytkownik

#2016-08-03 02:54:14 
Cześć. Jak dla mnie zupełnie wystarczająca będzie typowa siatka jako ogrodzenie. Jest najtańsza, efektownie wygląda, jeśli się do niej dołączy ładną bramę i co najważniejsze można ją kupić na odpowiedniej wysokości, aby nikomu nie chciało się jej pokonywać. Ja przynajmniej takie coś założyłbym na swojej działce, gdybym ją miał. U nas jest problem z koczującymi osobami w piwnicy, ale nie da się ich namierzyć od tak.

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-08-03 05:19:52 
Cześć wam. Ja się niestety nie znam na ogrodzeniach, ale doskonale rozumiem problem działkowiczów, kiedy to bezdomni chcą przezimować. Bardzo uciążliwa i zarazem delikatna kwestia. Mnie się podobają betonowe ogrodzenia, które są w jakiś sposób zdobione. Może pomogą.

Elephant

Użytkownik

#2016-08-03 05:31:29 
Nie ma rady na takich ludzi. Jak zechcą wejść to i tak wejdą. A z ogrodzeń to poradziłbym zobaczyć sobie propozycje systemów ogrodzeniowych od producenta. Wtedy nawet cena wydaje się nieco atrakcyjniejsza. A co najważniejsze możesz dowolnie konstruować poszczególne elementy.

Tryton

Użytkownik

#2016-08-03 08:11:16 
Hej. Według mnie płoty tej marki (co ją tu kolega wyżej już podpowiedział) są bardzo dobrej jakości. Mój sąsiad taki ma. Nie powiem zaszpanował w tym roku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015