SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Dzień dobry wszystkim. Stoję przed wyborem nowego kotła do domu i zastanawiam się na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Może ktoś z was jest głębiej w tym temacie i jest mi w stanie coś doradzić. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Tryton

Użytkownik

#2016-08-11 23:16:47 
Jeżeli mam być z tobą szczery to jeżeli chodzi o kotły to najlepiej będzie kontaktować się z hydraulikiem który to zamontuje albo ze sklepem. Urządzenia same w sobie mają tyle parametrów że ciężko jest mi powiedzieć co będzie lepsze.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-08-12 02:11:20 
A wiesz może gdzie najlepiej w internecie zamówić taki kocioł? Jest to dość drogie urządzenie, nie chciał bym żeby ktoś mnie próbował oszukać.

Elephant

Użytkownik

#2016-08-12 02:58:52 
Jeżeli już zdecydowałeś się na zamówienie go w internecie to warto sprawdzić firmę Mikas Instalacje. Zamawiałem u nich akcesoria hydrauliczne i sklep można polecić nawet najbardziej wymagającym klientom. W internecie ciężko znaleźć zaufany sklep ale u nich dostaniesz wszystko co potrzebne :)

Beatricze

Użytkownik

#2016-08-12 04:40:19 
Ten sklep ma swoją siedzibę niedaleko mojego mieszkania. Kupowałam u nich w sumie większość rur, uchwytów i innych takich jak montowali u mnie nowe rury pod gaz. Firma bardzo fajna, w sumie to zazdroszczę im cierpliwości, bo przychodziłam wymieniać chyba z 3 razy :D

OjTam

Użytkownik

#2016-08-12 07:38:51 
Co prawda minęło trochę czasu ale nie sądzę żeby tak dużo się zmieniło. Zamawiałem u nich komplet kluczy do rur i powiem szczerze ze używam ich do dzisiaj. Nic się z nimi nie dzieje, żaden się nie złamał. Firma sprzedaje tylko porządne rzeczy więc możesz spać spokojnie, kocioł przyjdzie taki jak zamówisz.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-08-12 08:12:10 
Dzięki bardzo za odpowiedzi. Dopytam jeszcze fachowca który będzie mi to montował co najlepiej wybrać i tyle :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015