SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Potrzebuje dosc duzo i w zasadzie w niedlugim czasie tarcicy iglastej. Gdzie mogę ja dostać?

Viking50

Użytkownik

#2016-08-12 08:33:34 
W tartaku ; ) Kolega chyba niedoświadczony.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-08-12 09:06:40 
To akurat wiem. Ale może jakieś polecenia? Jakieś firmy coś ktoś?

Zabar

Użytkownik

#2016-08-12 10:11:37 
Jak potrzebujesz tarcicy iglastej to pewnie coś z budowlanką związane, bo to jednak jest popularne do tych celów :P Domyślam się , że tak u ciebie też jest. Możesz zajrzeć tu tartak-olida.pl/tarcica-iglasta.html i zapoznac się z ofertą tartaku z Konina. Oni zajmują się tarcicą iglastą i liściastą, robią obróbkę drewna i wycinają różne wzory z drewna. Więc wsumie trochę tych usług mają. Po prostu zajrzyj i zobacz, czy to oferta dla ciebie.

Glutek

Użytkownik

#2016-08-12 12:24:42 
A ty chcesz gotowa tarcicę kupić czy masz własne drewno? Bo to robi roznice w cenie, ale tyle to pewnie wiesz. Jak był boom na budowanie to wtedy tartaki to miały utarg. Nie da się ukryc ze wtedy mialy dobra passe. Co prawda nadal w Polsce sporo robi się inwestycji tez budowalnych ale jednak nie jest już to samo co kiedys. Bo jednak kryzys nas troche przygniotl i nic nie zapowiada się ze szybko się ta sytuacja poprawi. Ale to każdy kto obserwuje rzeczywistość to takie rzeczy widzi A tarcicę iglastą to tylko bierz z dobrego tartaku który ci nie schrzani drewna, bo to jednak jest wazne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015