C4rm3l1t4

Użytkownik

#2015-03-19 16:01:11 
Znalazłam właśnie bardzo niedrogi sklep internetowy z meblami ale nie jestem do końca przekonana do tego typu zakupów online. To przecież nie buty albo telefon, jeśli coś będzie nie tak, np jakiś element zostanie uszkodzony w transporcie to co wtedy?

Viking50

Użytkownik

#2016-08-16 07:11:09 
Wszystkie meble, oprócz szafki na buty w korytarzu zamawiałem ze sprawdzonego meblowego sklepu internetowego i nie miałem żadnych problemów, bo elementy są bardzo dobrze zapakowane, odpowiednio osłonięte przez co naprawdę nic złego im się stać nie może, a nawet jeśli to są przecież reklamacje. Jeśli kupisz za małe buty no to tez raklmujesz prawda?

Galicjanka

Użytkownik

#2016-08-16 08:08:55 
Zgadzam się z kolegą a do tego dodam że dziś już nie masz takiego wyboru w sklepach stacjonarnych jak w onlinowych. Przykład z mojego życia – nowoczesne meble tapicerowane kupiłam dopiero w meblex-rawicz.pl bo wybór jaki mi przedstawiono w salonach w Warszawie był tak bardzo ograniczony że nic nie pasowało do mojego mieszkania.

Trixie

Użytkownik

#2016-08-16 10:25:29 
Też miałam podobnie podczas poszukiwań sofy z funkcją spania, dopiero przez internet zamówiłam to co mnie interesowało i to jeszcze w o wiele lepszej cenie. Warto też zwrócić na to uwagę że ceny oferowane przez sklepy online są zawsze zdecydowanie niższe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015