Trixie

Użytkownik

#2016-01-13 15:56:54 
Hej wszystkim. W ramach ostatnich naszych sukcesów w firmie chcę zrobić dla pracowników taką fajną imprezę. Dzięki nim udało się zarobić bardzo dużo pieniędzy i pchnąć firmę mocno do przodu. Kogo polecacie do zorganizowania takiego czegoś?

Viking50

Użytkownik

#2016-08-17 19:26:47 
Na twoim miejscu to zainteresował bym się jakimś dobrym wodzirejem. Sam skorzystałem z usług takiego jednego gościa i jestem pod wielkim wrażeniem bo nie wiedziałem że tak można poprowadzić imprezę.

Trixie

Użytkownik

#2016-08-17 22:01:39 
Wysyłam ci namiary na stronę i numer telefonu do takiego jednego fajnego chłopaka. On był jako dj na imprezie w mojej firmie i wszyscy bawili się świetnie. Fajny klimat, dużo ciekawych utworów o których większość osób już zapomniała. Jednym słowem, dobra zabawa!

Glutek

Użytkownik

#2016-08-18 00:44:59 
Wejdź sobie na djlight.pl/ i zobacz ofertę tego chłopaka. Naprawdę fajnie się bawiłem na imprezie prowadzanej przez niego i mogę ci powiedzieć że jeżeli ja miał bym kogoś zatrudniać do prowadzenia jakiejś imprezy firmowej to długo bym się nie zastanawiał.

Viking50

Użytkownik

#2016-08-18 02:28:06 
No i chyba się zdecyduję na niego o ile będzie jakiś wolny termin. Często ciężko jest zgrać ze sobą te wszystkie rzeczy bo jak znajdę prowadzącego to zaraz się okaże że mam problem z wynajęciem lokalu :D

Galicjanka

Użytkownik

#2016-08-18 05:14:35 
No nie mów, chyba nie będzie aż tak źle :D W ostateczności zostaje impreza plenerowa. Moi pracownicy powiedzieli że oni nie chcą żadnych imprez i alkoholu tylko wolą sobie spędzić jeden dzień wspólnie nad jeziorem :) Mam mega zgraną ekipę u siebie.

Stasia

Użytkownik

#2016-08-18 08:09:53 
To trzymaj takich ludzi blisko siebie bo prawda jest taka że w dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest komuś zaufać tak do końca :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015