Tantal

Użytkownik

#2016-01-13 15:40:11 
Krótkie pytanie tak jak w temacie. Jaki sprzęt lepszy? Działka nie jest wcale taka duża ale mimo wszystko trzeba spędzić nad tym kilka chwil. Wiem że elektryk poradzi sobie z tym na spokojnie ale kwestia tego czy za 2 miesiące się nie zepsuje.

Zabar

Użytkownik

#2016-08-19 03:18:01 
Gdybym miał dzisiaj wybierać kosiarkę to na bank bym brał spalinową. Widziałem ostatnio takie fajne kosiarki spalinowe Husqvarna w mega dobrej cenie i zastanawiałem się czy nie zamawiać. Wysyłam ci link do strony, porównaj sobie ceny i sam zadecyduj.

Elephant

Użytkownik

#2016-08-19 06:02:36 
Wiadomo że taka spalinowa będzie miała więcej mocy i łatwiej będzie nią cokolwiek zrobić. Druga sprawa to to że do elektrycznej musisz mieć podłączony prąd i ciągnąc za sobą kabel. Kwestia tego że różnica w cenie jest znaczna i to wielu ludzi odrzuca.

Beatricze

Użytkownik

#2016-08-19 08:10:27 
Mieliśmy u siebie spalinową, potem elektryczną, teraz mamy znowu spalinową. Jeżeli masz kosić trawę raz na miesiąc to nie kupuj spalinowej bo szkoda pieniędzy. Chyba że planujesz mieć ja przez następne 3 lata to wtedy już w drugą stronę :D

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-08-19 09:50:38 
Ja również jestem zdania że kosiarki z silnikiem spalinowym są dobrym rozwiązaniem do domu a nie na działkę. Działki zawsze są mniejsze no chyba że akurat u ciebie jest to dość duży teren :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015