Rechotek

Użytkownik

#2016-01-13 15:49:58 
Tak jak w temacie moi drodzy. Chciałbym rozpocząć dyskusję na ten temat. Otóż niedługo chcę wyjechać na urlop i tak się zastanawiam, czy w ogóle warto brać pod uwagę naszą Polskę jako miejsce spędzenia urlopu? W sumie dużo moich znajomych tylko jeździ za granicę i chwali sobie Węgry, Słowacje itp. a ja jestem w kropce, bo mało odwiedziłem miejsc w Polsce i nie chce tak mocno generalizować i sam nie wiem, czy po prostu postawić na nasz Kraj, czy za przykładem innych jechać za granice? Coś polecacie?

OjTam

Użytkownik

#2016-08-25 04:25:27 
Wejdź sobie na stronkę ubenia.pl/ tam znajdziesz bardzo ciekawą propozycję na spędzenie wolnego czasu w Ustroniu Morskim. Jak dla mnie, jest to tak malownicza wieś, położona w takim genialnym miejscu, że nie ma mowy o tym, że jakiekolwiek miejsce za granica może z tym konkurować. Polskie morze jest naprawdę przepiękne.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-08-25 05:54:06 
Całkowicie się zgadzam. Polecam postawić na pole kempingowe Ustronie Morskie, jest tego warte, żeby jechać tam na długie wakacje. Mają naprawdę super ofertę. Nie dość, że jest tam bardzo malowniczo, to jeszcze serio można tam się doskonale poczuć. Ja sama tam jeżdżę prawie co roku i mam porównanie z innymi miejscami za granicą – szczerze? Ustronie jest zdecydowanie na pierwszy miejscu u mnie.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-08-25 06:16:24 
jeeej, malownicze Ustronie Morskie to naprawdę cudowne miejsce! Mam z nim same wspaniałe wspomeninia. Mój chłopak mi się tam oświadczył i spędziliśmy razem niezapomniane chwile w tej miejscowości. Zresztą co ja tu dużo będę pisała.. wejdź sobie w ten odnośnik co dałam i zobacz sam, jak cudownie tam jest. Przejrzyj galerię i sam się przekonaj jak bardzo opłaca się tam jechać. Naprawdę bardzo, bardzo polecam. Szczególnie, że to mit, że W Polsce nie ma pięknych miejsc itp.

Beatricze

Użytkownik

#2016-08-25 09:03:43 
Suepr ta stronka jest ubenia.pl ;) Weszłam teraz i faktycznie mocno zachęcacy stał się dla mnie wyjazd nad morze. Może faktyczenie z moim mezem pojedziemy na mały wypad.. o ile tylko obowiązki pozwola rzecz jasna
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015