C4rm3l1t4

Użytkownik

#2015-03-19 16:01:11 
Zwracam się z bardzo waznym pytaniem na które oczekuję bardziej rozbudowanych odpowiedzi – czego nie może zabraknąć na evencie firmowym? Proszę o wasze doświadczenia i spostrzeżenia. Co do samej imprezy to jest to impreza zwiazana z motoryzacją odbywająca się w Warszawie. Z góry serdecznie dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam bardzo gorąco :)

Viking50

Użytkownik

#2016-08-29 03:37:03 
Troche trudno siewypowiedziec bo nie wiem jakim budżetem dysponujesz. Można zorganizować np przejazdy luksusowymi, sportowymi samochodami, albo nawet gokarty. Raz byłem na zjeździe motoryzacyjnym i nie zgadniecie co robiło najwieksza furorę – wyścigi samochodzików zdalnie sterowanych :P. NIkogo po dłuższym czasie nie interesowały prawdziwe auta, tylko ten mały tor. Nawet był czas że zakładali sie na pieniadze kto wygra ale jak sie góra o tym dowiedziała to szybko ukrócili ten proceder :D. Pozdrawiam serdecznie.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-08-29 06:22:51 
W ogóle to polecam troche zmienić koncepcje i skorzystać z oferty profesjonalistów od eventów firmowych z Warszawy. W stolicy najlepiej wiedza jak organizowac takie rzeczy, liczą sobie niedużo w porównaniu do atrakcji dostępnych w innych miastach, a bedzieszmiec gwarancje ze wszystko odbedziesie jak należy i bedziedopiete na ostatni guzik. Pozdrawiam!

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-08-29 08:22:50 
Dzięki za sugestie na pewno to przemyśle bo po tym jak wszystko dokładnie przeanalizowałam to już mnie to trocheprzytałacza a to dopiero początek.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-08-29 10:16:45 
Również uważam ze samodzielne wchodzenie na ten grunt nie jest zbyt dobrą opcją, szczególnie jeśli nie masz kilkuletniego doświadczenia w organizacji takcih imprez. Nawet ze wzgledówbezpieczenstwauczestnikowpowinnastroche zweryfikować swoje plany, pozdro!

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-08-29 12:20:47 
A kogo byscie mi w takim razie polecili?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015