Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
witam, moja żona jest po wypadku w ciężkim stanie, nie mam z nią kontaktu. Kilka tygodni temu wziąłem ją ze szpitala do domu i samodzielnie, przy wsparciu rodziny opiekuję się nia. Potrzebuję informacji od osób doświadczonych co może mi się przydać do opieki nad nią.

Tantal

Użytkownik

#2016-09-01 06:55:37 
Byliśmy kiedyś w podobnej sytuacji z moją siostrą. Pamiętam że szwagier kupował niezbędne produkty w abamedica24.pl i chyba najwięcej schodziło im plastrów, które przyczyniają się do podtrzymywania opatrunków i np. wenflonów. Do codziennej pielęgnacji najczęściej chusteczek nawilżanych, które nie wysuszały skóry

Beatricze

Użytkownik

#2016-09-01 07:08:47 
z tymi chusteczkami to całkiem dobry pomysł – pielęgnować ciało trzeba codziennie. Na twoim miejscu zastanowiłabym się nad zakupem pieluchomajtek w Poznaniu dostaniesz je w każdej aptece, a jeśli dostaniesz zlecenie od lekarza to będziecie mieli również refundację. To się niestety przydaje w tych warunkach.

Viking50

Użytkownik

#2016-09-01 07:46:53 
dziękuję serdecznie za informację. A czy możecie mi polecić coś na bóle kręgosłupa?

Beatricze

Użytkownik

#2016-09-01 09:48:02 
zapewne masz bóle od dźwigania żony, ale na to nie pomoże Ci nic poza rehabilitacją. Kup sobie od razu piłkę rehabilitacyjną bo z pewnoscią dostaniesz ćwiczonka do domu – miałam podobnie i musiałam nabyć taki sprzęt
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015