Ywona

Użytkownik

#2015-03-19 15:55:04 
Witam. Sprawa jest taka, że jest problem z moją matką. Zawsze wiedziałam, że ona coś ukrywa przed nami, ale teraz właśnie wyszło co dokładnie ukrywa. Ona jest alkoholiczką. Nie wiem teraz co robić z nią. Sama z tym nie może zostać jak już poznałam to trzeba jej poprostu pomóc. Chyba ją wyślę właśnie na jakiś detoks, żeby jej pomóc, bo innego wyjścia nie mam w tej chwili obecnie

Viking50

Użytkownik

#2016-09-01 11:41:08 
Masz rację, detoks może być całkiem skutecny w tej sytuacji i warto taką opcję rozważyć. Leczenie alkoholizmu to nie jest prosta sprawa, ale da się go wyleczyć jak się wie w jaki sposób i do kogo trzeba się zgłosić. Także obecnie nie porzucaj nadziei, bo na pewno będzie się dało z tej sytuacji wyjść. Poszeraj sobie w internecie, popytaj znajomych i wtedy będziesz wiedziała

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-09-01 11:54:31 
A ja od razu podam Ci stronę leczenie.osrodekoaza.pl i tam masz wszystkie informacje o tym w jaki sposób można to zrobić. I ten ośrodek, który tam jest to też jest bardzo dobre miejsce, wielu ludziom się już udało wyleczyć w tej placówce. Może i Twojej matce i też tam pomogą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015