Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Siemanko wszystkim. Prowadzę swoją stronę gdzie mam zdjęcia na sprzedaż a że kończy mi się niedługo umowa to chcę przenieść stronę na inny serwer. Szukam firmy która ma dobrą ofertę na serwery dedykowane.

Elephant

Użytkownik

#2016-09-06 01:49:29 
Może firma z której ja korzystam pomoże ci to ogarnąć. Mam u nich serwer cena była bardzo dobra i jeszcze trafiłem na dodatkową promocję. Serwery stawiane są na dobrym sprzęcie więc nie trzeba się martwić o jakość. Wejdź sobie na hekko.pl/ i tam zobacz. Naprawdę dobra i rzetelna firma która dba o klientów.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-09-06 03:55:31 
Kupowałam u nich chyba ze dwa dni temu domenę i serwer pod to. Oferta bardzo fajna a przez telefon odpowiedzieli na kilka ważnych dla mnie pytań. Jest to najlepsza oferta jeżeli interesują cię tanie domeny pl. Jak masz szczęście to może trafisz na jakąś fajną promocję gdzie można mieć kilka domen w cenie jednej.

Stasia

Użytkownik

#2016-09-06 06:45:12 
No to teraz już wiem gdzie przejdę jak skończy mi się umowa u aktualnego dostawcy. Chciała bym im zlecić przenoszenie domen do siebie na serwer ale nie wiem czy jest to możliwe do zrobienia zdalnie. Jest tych stron kilka i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Elephant

Użytkownik

#2016-09-06 09:43:41 
Wydaje mi się że jak do nich zadzwonisz to poradzą sobie z tym problemem ;) Firma raczej wie o co w tym wszystkim chodzi więc przeniesienie pójdzie szybko :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015