SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Zamawialiście kiedyś okna przez neta? To się opłaca, czy może lepiej od razu wziąć okna z montażem?

Viking50

Użytkownik

#2016-09-12 06:18:57 
Osobiście nie zamawiałem, ale wiem, że niektórzy tak właśnie robią. Na pewno jest taniej. Poza tym masz większy wybór, a nie to co Ci wciska monter lub konkretna firma. Zajrzyj sobie tutaj producentokien.eu/cennik/. Masz cennik okien różnych typów, plastików i okien aluminiowych. Teraz będziesz miał porównanie z cenami oferowanymi przez monterów, którzy chodzą od drzwi do drzwi.

Ginny

Użytkownik

#2016-09-12 07:31:40 
Teraz w sieci można kupic wszystko, także w ogóle mnie nie dziwi, że ktoś może chcieć kupić okna przez Internet. Nie wiem czy tak jest taniej, ale na pewno będziesz miał większy wybór. Możesz sobie zamówić to, co naprawde Ci się podoba, a nie tak jak pisał Pan wyżej, to co wciśnie ci firma zakładająca okna. Ekipe do montażu zawsze można sobie zamówic, to żaden problem

Elephant

Użytkownik

#2016-09-12 10:08:29 
Już bez przesady. Rozumiem kupić książkę, skarpetki albo nawet telefon, ale żeby okna zamawiać przez Internet? Czyste szaleństwo!

Trixie

Użytkownik

#2016-09-12 12:37:44 
Dlaczego szalenstwo? Jeśli ktoś nie chce przepłacac i szuka tanich okien to interent jest najlepszym miejscem do zakupow. Ja tam takie zakupy popieram w całej rozciagłości i jak będę wymianiała okna to na pewno skorzystam właśnie z takiej opcji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015