Ginny

Użytkownik

#2016-01-13 15:55:14 
Dzień dobry wszystkim. Szukam podpowiedzi w zakresie kogoś, kto mógłby pomoc napisać mi pracę. Wstępnie wiem już jaki temat i nawet już zastanawiałam się nad materiałami, ale jak każdy chce się do tego przygotować najlepiej jak mogę, dlatego własnie postanowiłam założyć ten temat. Jeśli możecie polecić kogoś kogo mogliście już sami sprawdzić będę bardzo zobowiązana. Proszę was, abyście podeszli poważnie do tego tematu zależy mi na poważnych odpowiedziach.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-09-13 03:46:22 
Witam. Doskonale cię rozumiem. Ja również szukałam kogoś takiego trzy lata temu, kiedy to ja się denerwowałam i pociłam ze stresu. Przy pisaniu pracy magisterskiej zawsze przyda się pomoc. Pamiętam jak dziś jak ja się wtedy denerwowałam, ile to ja leków uspokajających przyjmowałam na dzień przed obroną, jak bardzo spać nie można chociaż wiadomo, że musisz być wyspanym. Ehh dziś wydaje się to mało istotne bo dyplom jest, ale co się przeżyło tylko osoba podchodząca do obrony może wiedzieć.

Rechotek

Użytkownik

#2016-09-13 05:57:24 
Ja rok temu zdawałem. Nie ukrywam, nerwówka była, ale tak chyba każdy ma. Nie znam takiego, co by podchodził do obrony bez stresu. To raczej normalna reakcja. Najważniejsze, żeby ten stres się nie udzielił.

Trixie

Użytkownik

#2016-09-13 07:46:55 
Cześć. Ja na twoim miejscu wzięłabym pod uwagę poszukanie czegoś, a właściwie kogoś w sieci. Wiem, że ważne jest pisanie prac ogłoszenia osób pomagających w tym są ogólno dostępne, wiec zapewne coś by się znalazło.

OjTam

Użytkownik

#2016-09-13 09:00:23 
Witam. Ja zrobiłbym podobnie. Popytał znajomych albo wyszukał czegoś w ogłoszeniach. Rozumiem potrzebę pomocy w takim czymś. Sam chyba też tak zrobię, jak w końcu uda mi się dobrnąć do końca. Pozdrawiam

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-09-13 10:03:27 
Ja polecam tylko profesjonalnie do tego przygotowane firmy, tylko oni są odpowiednio kompetentni by móc przebrnąć przez trudną przeprawę obronną :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015