ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-01-13 15:58:48 
Siemanko. Mam tutaj takie pytanko. W moim gabinecie lekarskim bardzo cenię sobie higienę, najwyższy poziom usług i w ogóle. Zatrudniam kilku lekarzy, pielęgniarki i personel niemedycz-ny. Chodzi o to, że oni mają swój pokój socjalny, ale do tej pory nie dałam im jeszcze miejsca, w którym mogą trzymać swoje ubrania. Ogólnie trochę masakra, bo to wszystko leży i zbyt higie-niczne jest. Jak to mam rozwiązać?

Viking50

Użytkownik

#2016-09-15 09:51:42 
Mnie się wydaje, że rozwiązanie jest bardzo proste. Tak jak w fabrykach. Po prostu kupujesz dla nich szafy na ubrania i tam będą mogli sobie wszystko zostawiać. Swoje ubrania na prze-branie, w których pracują, także ubrania wierzchnie i wszystko inne, co tam chcą.

Glutek

Użytkownik

#2016-09-15 10:27:27 
A skoro jesteś lekarzem, to nie potrzebujesz przy okazji nowych szaf do kartotek od producenta, który może Ci zaoferować naprawdę dobre ceny? Moim zdaniem warto z takiej opcji sko-rzystać, póki można, sam to niedawno zrobiłem i teraz wreszcie mam porządek z tym wszystkim

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-09-15 11:04:24 
A wiesz co musiałabym chyba nad tym pomyśleć, bo rzeczywiście by się przydało to wszystko uporządkować, bo bałagan jest niemiłosierny
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015