Glutek

Użytkownik

#2016-01-13 15:47:55 
Cześć wszystkim. Szukam dobrych firm szkoleniowych, które mogą przeprowadzić konkretne kursy dla biura. Chodzi mi głównie o dział marketingu i księgowości. Wydaje mi się, że to najważniejsze punkty funkcjonowania firmy, dlatego tutaj chciałem poprawić wydajność moich pracowników. Zna się ktoś na rzeczy?

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-09-20 02:03:56 
Cześć jak dla mnie to powinieneś pomyśleć raczej o doszkoleniu pracowników z zakresu chronienia danych osobowych. Tutaj masz dobrą firmę szkoleniową przejrzyj sobie oferty abi-szczecin.pl/ . Dobrze, aby w każdej firmie był taki zaufany człowiek, co będzie przestrzegał prawa i nie pozwoli do wycieku danych.

Zabar

Użytkownik

#2016-09-20 03:51:25 
Witam. To prawda przeszkolenie dobrego ABI to połowa sukcesu. Pamiętam kiedyś w naszej firmie wyciekły dane. Spore problemy były z tego tytułu. Też uważam, że znacznie lepiej jest wyszkolić kogoś odpowiedzialnego. Są też inne dobre kierunki. Myślę, że języki są tez przyszłościowe.

Viking50

Użytkownik

#2016-09-20 05:21:25 
Dzień dobry ja ze swojej strony dodam, że szkolenia dla administratorów są jak najbardziej ok. Przyznam szczerze, że dobrze byłoby też wyszkolić sobie pracowników z działu reklamy, aby być bardziej widocznym na innych. Ja właśnie w ten sposób wzięłabym na cel rozdział pieniędzy firmowych przeznaczonych na szkolenia kadry.

Elephant

Użytkownik

#2016-09-20 07:31:08 
Witajcie wszyscy. Ja na pewno przeszkoliłbym swoich pracowników z języków obcych, ponieważ uważam, że otworzenie się na rynek zagraniczny jest kluczem do sukcesu. Jeśli mieli by podstawy doszkoliłbym ich z zakresu rozszerzonego. Jeśli nie znali by języka to wysłałbym na kurs od podstaw. Tak ja bym to rozegrał. Pozdrawiam

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-09-20 09:44:17 
Dzień dobry. Ja też postanowiłam, że się wypowiem. Wydaje mi się, że szkolenia językowe ok. są dobre i potrzebne, ale tu powinni się pracownicy postarać, a nie pracodawcy torować drogę. Tak jak ktoś już wyżej napisał przeszkoliłabym administratora zarządzania informacjami, aby był bardziej zorientowany na nowe ustalenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015