Tantal

Użytkownik

#2016-01-13 15:40:11 
Witam. Zastanawiam się nad zakupem jakichs gadzetów reklamowych do swojej firmy. Zalezy mi na czymś praktycznym, troche oryginalnym, chce troche rozreklamowac swoja firme i wciaz szukam nowch sposobów a słyszalem, ze takie gadzety firmowe bardzo dobrze wplywaja na wizerunek firmy. Może macie jakieś pomysły? ;)

Zabar

Użytkownik

#2016-09-29 06:56:55 
hej, hej. Tez ostatnio zamawialem tego typu rzeczy. Postawilem na tradycyjne rozwiazania i kupilem długopisy, notatniki i kubki. Mega spoko wedlug mnie, zawsze mozna podarowac drobny upominek klientom, wydaje mi sie ze dobrze to wplywa na wizerunek firmy. Pzdr!

Tryton

Użytkownik

#2016-09-29 07:05:00 
Witam serdecznie. Ja bym poszedl w strone elektroniki raczej ;) akcesoria takie jak przenosne ładowarki, powerbanki to swietne nosniki reklamy! Taki upominek to przydatny gadzet, który z pewnoscia zostanie doceniony. Klient bedzie mial poczucie, ze dostal od firmy przydatna i porzadna rzecz.

Zabar

Użytkownik

#2016-09-29 07:53:55 
Mozna tez kupic na przyklad małe zegary na biurko, słuchawki, ladowarki samochodowe itp...

Tantal

Użytkownik

#2016-09-29 08:13:27 
ooo, super pomysl! Dzieki. Myslałem o pendrivach, ale powerbanki to chyba jeszcze lepszy pomysl! Dzieki wielkie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015