ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-01-13 15:58:48 
Mamy w planach czterodniową wycieczkę po południowej części naszego kraju. Jesteśmy z Gdańska i do Krakowa dotrzemy pociągiem, ale potem nie chcielibyśmy się już tłuc komunikacją publiczną, bo z dojazdem do niektórych miejsc może być ciężko. Zastanawiam się jakie mamy inne opcje… Czy wynajem auta to dobry pomysł? Właściwie będzie nas razem sześcioro i w takim normalnym aucie z bagażami może nam być trochę ciasno… A bardzo chcielibyśmy też ruszyć w góry i zobaczyć jak tam jest, bo wstyd przyznać, ale jeszcze nigdy nie byliśmy. Ja sama też zawsze wybierałam morze albo Mazury, nie myślałam za bardzo o górskich wędrówkach.:)

Viking50

Użytkownik

#2016-11-03 06:48:47 
Cztery dni to może być mało na południową część kraju, ale zawsze jakiś początek.:D myślę, że wynajem auta to dobry pomysł. Wystarczy znaleźć najlepszą tanią wypożyczalnię aut i nawet nie wyjdzie tak drogo, a transportem publicznym na pewno nie dojedziecie wszędzie tak swobodnie jak na czterech kółkach. Tylko na pewno musicie starannie zaplanować swój czas, by zobaczyć jak najwięcej. A już szczególnie góry… Jeżdżę w nie od lat i nawet całe dwa tygodnie to dla mnie za mało. Najlepiej tam zamieszkać.:D

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-11-03 08:11:41 
zamieszkać to raczej nie, ja uwielbiam swoje miasto;) ale jestem ciekawa co tam macie na dole. Co do najlepszej taniej wypożyczalni to chętnie, ale jednak nie jest to takie proste. Może ktoś byłby w stanie mi coś polecić? Gdzie się zgłosić?

Stasia

Użytkownik

#2016-11-03 09:37:20 
może zerknij sobie na stronę internetową pod linkiem rentkrakow.pl/wynajem-busow/ – jak napisałaś o sześciu osobach to ja od razu pomyślałam, że przydałby się Wam bus.;) wtedy spokojnie się pomieścicie. Wypożyczałam kiedyś od nich siedmioosobowego Dodge Caravana i jechało się nim po prostu genialnie. Jest bardzo komfortowy. Chyba przede wszystkim dlatego, że trochę wyższy i nogi po jeździe tak nie bolą. Bardzo lubię takie modele aut, można nimi przejechać wiele kilometrów i się za mocno nie wymęczyć. Polecam i życzę powodzenia na trasie!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015