Galicjanka

Użytkownik

#2016-01-13 16:00:58 
Witam wszystkich forumowiczów! Zawsze byłam osobą ambitną i stwierdziłam, że po studiach to jest właśnie ten czas, by zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Chciałabym otworzyć niewielki bar, może z czasem przekształci się to w sieć restauracji? Tego dziś nie wiadomo. Wiem natomiast, że na początku będę potrzebowała drobnej pomocy. Czy macie dla mnie jakieś wskazówki?

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-11-10 07:54:06 
W tej kwesti raczej nie licz na pomoc ludzi z forum, tylko zasięgnij profesjonalnych porad od fachowców, od firm, które zajmują się tworzeniem strategii marketingowych, które podadzą Ci niemal gotową receptę na prowadzenie własnej restauracji albo chociaż podpowiedzą Ci w taki sposób, że sama już będziesz wiedziała jak dalej działać.

Glutek

Użytkownik

#2016-11-10 08:18:46 
Ja gdy byłem na Twoim etapie, nawiązałem współpracę z firmą, która zajmuje się marketingiem usług hotelarskich i stanowczo dobrze na tym wyszedłem. Nie warto przeceniać własnych możliwości, tylko uczyć się od najlepszych. Teraz zajmuję się promocją baru ponieważ rozwinąłem swoją dzialalność, mam kilka hoteli i każdy ma też część restauracyjną. Dlatego uczę się wciąż nowych rzeczy i z pomocą ekspertów uczę się, jak stawiać kolejne kroki na szczeblach sukcesu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015