Rechotek

Użytkownik

#2016-01-13 15:49:58 
Witam serdecznie, mam pytanie do osób z większym doświadczeniem niż ja w tym temacie. Jak chcę zatrudnić hostessę, to waszym zdaniem lepiej na własną rękę szukać, czy przez agencję? Co się bardziej opłaca i jest wygodniejsze? Każda podpowiedź się przyda!

Ginny

Użytkownik

#2016-11-18 05:32:02 
Ja tam zawsze szukam na własną rękę jak potrzebuję. Co jak co, ale jak się zaproponuje stawkę wysoką za jedna godzinę pracy, to na ogłoszenie od razu odpowiada cała masa dziewczyn. Po prostu wiadomo, to jest świetna praca dorywcza, a w czasie studiów na przykład, to trudno o inną. Nie widzę sensu agencji.

Glutek

Użytkownik

#2016-11-18 08:01:43 
To ja się muszę z koleżanką nie zgodzić. Zawsze zatrudniam hostessy przez agencję, bo po prostu to jest jedyna moim zdaniem gwarancja, że za każdym razem będziesz miał doświadczone i sprawdzone osoby na to stanowisko. Współpracujemy z agencją hostess w Łodzi i dobrze wiemy, że nie zatrudniają bylekogo.

Tryton

Użytkownik

#2016-11-18 09:32:26 
Tez polecam przez agencje, bo nie będzie raczej drożej, a jeśli już to dosłownie symbolicznie, a za to nie trzeba się stresować, czy na pewno ktoś odpowie na ogłoszenia, albo czy dana osoba będzie kompetentna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015