Jezusicku

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:14 
Cześć, chce wynająć biuro detektywistycznego ale zanim się zdecyduje na konkretne musze zasięgnąć Waszych opinii na temat różnych agencji, no wiecie jak wywiazują się z powierzonych zadań, czy są rzetelni i w pełni dyskretni, bo sprawa jest delikatna, wydaje mi sie ze moja była dziewczyna wychowuje ze swoim obecnym partnerem mojego syna. Ona nie chce ze mna rozmawiac na ten temat ale ja muszę to wiedzieć.

Stasia

Użytkownik

#2017-01-10 03:22:43 
A gdzie byłeś do tej pory, czemu dopiero teraz sobie przypomniałes ze możesz mieć syna co? Samotność doskwiera i tatuś sobie przypomnial ze może mieć syna, żałosne!

OjTam

Użytkownik

#2017-01-10 03:42:20 
a co to cie obchodzi gdzie był do tej pory, widac go nie było a skoro teraz chce się dowiedzieć to chyba dobrze co nie?

Jezusicku

Użytkownik

#2017-01-10 03:53:43 
trafiła mi się dobra praca z granica ale dziewczyna nie chciała jechac i zerwała ze mną, po kilku latach wróciłem i zupełnie przypadkiem spotkałem ich, mówie wam że chłopak to wykapany ja jak byłem mały

Galicjanka

Użytkownik

#2017-01-10 06:52:46 
jeśli matka chłopca zbywa cie, to bezsprzecznie potrzebne jest ci dobre biuro detektywistyczne opinie o biurze detektywi pl możesz poczytać na http://www.detektywipl.pl/opinie.html to bardzo dobra agencja zatrudniająca wykwalifikowanych detektywów i używająca w pracy tylko najnowszej generacji sprzętu, co przyczynia się do doskonałych efektów badanych spraw.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2017-01-10 08:37:37 
Potwierdzam, to doskonali i dyskretni detektywi, dzięki nim zdobyłam niezbite dowody zdrady męża i sprawa rozwodowa była tylko formalnosica, polecam.

Elephant

Użytkownik

#2017-01-10 09:00:34 
a ja dzieki ich sprawnemu działaniu rozwiązałem sprawę nielojalnego pracownika, a i prywatnie też skorzystałem z ich usług, polecam ich usługi i zgadzam się, ze są bardzo dyskretni i efektywni.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015