Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Witajcie. Całkiem przypadkiem została u mnie wykryta bardzo przykra choroba – zespół jelita drażliwego. Nie życzę nikomu. Ale zakładam ten wątek, aby dowiedzieć się, czy ktoś z Was również na to choruje, a jesli tak, to jaka diete stosuje? Jakich produktów należy unikać, a jakie przyjmować w niewielkich ilościach? Bardzo proszę Was o porady!

Jezusicku

Użytkownik

#2017-02-13 04:33:48 
Witam. Twój lekarz powinien Ci wszystko powiedzieć.

Galicjanka

Użytkownik

#2017-02-13 05:44:37 
Hej, hej. Niczym sie nie przejmuj, leczenie jelita drażliwego to nic aż tak strasznego, jak mogloby sie wydawacc. Można sie z tego wyleczyc, naprawde. Przede wszystkim powinnas jesc rzeczy lekkostrawne, duzo pic, nie jesc nic ostrego i pikantnego, bo to pogarsza stan jelita,. Wejdz sobie na strone http://www.proctogin.pl/pl/porady/diagnoza-leczenie-stanu-zapalnego-jelita-grubego-jelita-cienkiego/ – w internecie jest wiele bzdur, a tutaj zamieszczone zostaly informacje od lekarzy.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2017-02-13 08:44:20 
Jeśli chodzi o leczenie jelita drażliwego Proctogin jest bardzo dobrą kliniką, którą szczerze polecam. W Centrum Proctogin wreszcie otrzymałam fachową pomoc, bo wcześniej to tylko tułałam się od jednego lekarza do drugiego i żadnych konkretów. Na pewno unikaj alkoholu i aspiryny, produktów nabiałowych oraz tych z dużą zawartością błonnika, pikantnych potraw i smażonych. Oczywiscie dieta jest uzależniona od stadium choroby, lekarz wszystko Ci powie ;) Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015