Elephant

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:06 
Hej. Od niedawna prowadzę własną firmę i mam zatrudnionych jak na razie kilkoro pracowników. Chciałbym zamówić dla nich jakies porządne i trwałe identyfikatory, które zwracałyby uwagę klientów wysoką jakością i solidnością wykonania. Wiecie może, gdzie zamówić takie identyfikatory?

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2017-02-28 05:29:43 
Jak dla mnie najlepsze są identyfikatory metalowe, gdyż wyróżniają się ponadczasową elegancją oraz nowoczesnym designem. Pod linkiem https://www.eurograver.com/produkt/identyfikatory/ znajdziesz ciekawą ofertę takich identyfikatorów. Producent wykonuje je na indywidualne zamówienie. Wystarczy przesłac mu wybraną grafikę albo zdjecia oraz logo firmy i imiona i nazwiska pracowników. Jeśli nie chcesz mieć dla swoich pracowników identyfikatorów z wygrawerowanymi ich imionami i nazwiskami, wówczas możesz zamówić identyfikatory z okienkiem, umożliwiającym wymianę danych.

Elephant

Użytkownik

#2017-02-28 05:50:52 
Podoba mi się ta propozycja, a zwłaszcza przypadły mi do gustu identyfikatory z okienkiem. Co prawda nie wiem, czy u mnie w firmie będzie duża rotacja pracowników, ale w obecnych czasach jest tak, że ludzie z różnych względów dość często zmieniają pracę. Dlatego też wolę zamówić identyfikatory z okienkiem, żeby potem w razie potrzeby nie zamawiać ciagle kolejnych identyfikatorów z imionami i nazwiskami nowych pracowników.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2017-02-28 06:07:51 
Mnie też podobają się identyfikatory z okienkiem. Dodam jeszcze, że producent oferuje do wyboru identyfikatory na magnes oraz z zapięciem dwusystemowym – żabka i agrafka.

Elephant

Użytkownik

#2017-02-28 08:19:18 
To ja zdecyduję się chyba na identyfikatory na magnes. Wydają mi się bardziej nowoczesne i eleganckie od tych z zapięciem na żabkę i agrafkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015