Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Hej:) Potrzebuję porady! Chcę stworzyć sklep internetowy i nie wiem jak się za to zabrać. Proszę o rady, pozdrawiam!

Jezusicku

Użytkownik

#2017-04-20 00:35:30 
Witaj, na początku musisz zastanowić się nad wyborem oprogramowania. Są trzy opcje – jedna darmowa (ale musisz się znać na informatyce dość dobrze), druga możliwość to zakupienie licencjonowanego oprogramowania od firmy informatycznej i trzecią możliwością jest zamówienie oprogramowania dostosowanego indywidualnie do twoich potrzeb, ale to wychodzi najdrożej.

Stasia

Użytkownik

#2017-04-20 00:45:16 
Na informatyce się nie znam, więc pierwsza opcja odpada, ostatnia też, bo nie mam zbyt wielu środków. Zostałoby kupno licencjonowanego oprogramowania. Mógłbyś mi polecić jakąś firmę informatyczną?

Jezusicku

Użytkownik

#2017-04-20 03:15:43 
Ja korzystam z usług firmy http://www.aptusshop.pl/, pozostaję z nimi w ścisłej współpracy - jak coś nie gra, to można na nich polegać. Znają się bardzo dobrze na tym co robią, zatrudniają ludzi z pasją i zaangażowaniem. Wbrew pozorom tworzenie sklepu internetowego jest bardzo trudne, dlatego warto to zlecić komuś od początku do końca.

Galicjanka

Użytkownik

#2017-04-20 04:33:35 
Ja też mogę polecić wyżej wymienioną firmę, ponieważ świadczą usługi już od 17 lat, więc mają ogromne doświadczenie. Oferują grafikę, serwer i fachową pomoc w sprawach technicznych. Sklepy przez nich tworzone są łatwe w obsłudze dla klientów, co dodatkowo zachęca do zakupów.

OjTam

Użytkownik

#2017-04-20 06:39:27 
Jak się nie znasz, to się za to nie zabieraj.

Jezusicku

Użytkownik

#2017-04-20 08:18:16 
Nie przejmuj się takim gadaniem jak powyżej, ponieważ wszystkiego można się nauczyć. Firma którą Ci poleciłem, ułatwia wejście na rynek i pomaga w zrozumieniu tych wszystkich struktur internetowych. Z ich pomocą z pewnością doskonale dasz sobie radę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015