Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
Cześć wszystkim. Potrzebują łagodnego ale skutecznego środka do odkażania ran po szwach bo miałam cesarkę i strasznie mi się wszystko paprze. Nie wiem czemu bo nie było żadnych komplikacji przy zabiegu. Najzwyczajniej skóra nie goi się tak jak powinna. Co mam robić?

Tryton

Użytkownik

#2016-09-07 07:19:20 
Moja zona też miała cesarkę i tak czasami jest ze nie goi się jak powinno. Organizm jest przeciążony ciążą, dlatego zdolności regeneracyjne mogą być poważnie zaburzone. W takich sytuacjach bardzo dobrze sprawdzają się srodki na bazie octu jak np te: https://www.aptekagemini.pl/group/octenisept. Nie sprawiają bólu i dokładnie dezynfekują.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-09-07 09:22:31 
Dziękuję. Wiesz może jakie mleko dla noworodka warto kupić i czy ten środek można stosować na sutki? Musze zrobic sobie chwile przerwy od karmienia piersią dlatego pytam.

Tryton

Użytkownik

#2016-09-07 11:21:49 
Specjalistą nie jestem ale mleko hipp jest chyba najpopularniejsze a maluchy je lubią. Przebój za przebojem co? Ale spokojnie i bez nerwów, to wszystko jest normalne i trzeba trochę czasu żeby wrócić do spokoju ducha i pełnego zdrowia. Trzymam kciuki za Ciebie bo macierzynstwo to na-prawde wymagający egzamin z życia.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-09-07 11:45:00 
Dzięki bardzo :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015