Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
tak jak w tytule szukam osób korzystających z kosmetyków marki Avril bo potrzebuje opinii na ich temat. Najmilej widziane posty od osób stosujących rózne preparaty od dłuższego czasu. Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami.

Viking50

Użytkownik

#2017-10-02 04:03:36 
Z tego co mi się kojarzy to chyba jedne z tych naturalnych kosmetyków? Zamawiam żonie i matce wiec coś tam kojarze ale zadnych szczegółów niestety nie znam. Wiem tyle że skoro używają i nie marudzą to wszystko musi być okej. Sprawdź na spadomowe.pl bo mają tam niskie ceny na naturalne specyfiki.

Ywona

Użytkownik

#2017-10-02 05:23:46 
Rzeczywiście w tym sklepie dostaniesz kosmetyki Avril w dobrych cenach, a tu masz bezpośredni link: https://www.spadomowe.pl/avril-m-12.html, może się przydać. Powiem ci że używam mniej wiecej od 2 albo 3 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zmian skórnych nie zauważyłam, a pod wzgledem jakościowym dorównują markom z górnej półki. Spróbuj sama a zobaczysz :)

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2017-10-02 07:07:18 
Może ktoś jeszcze zechciałby się podzielić opinią? Zawsze wole popytać innych o zdanie zanim podejme decyzje wiec bedewdzieczna za aktywność.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2017-10-02 09:43:39 
Hejka. Niedużo mam rzeczy z tej firmy bo nie mogę nigdzie znaleźć ale ogólnie polecam. Jakość bardzo dobra, ceny także dochodzi jeszcze plus w poastci naturalnych składników co dziś ma ogromne znaczenie. Nie wiem czy jest sens tak ciągle pytać, to sa tanie rzeczy wiec mozna zamówić i przetestować.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015