Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
Poszukuję pracy jako copywriterka i znalazłam jakąś ofertę dotyczącą tej firmy. Nie powiem, ogłoszenie na portalu wygląda atrakcyjnie, ale nigdzie nie moglam znaleźć jakichś rzetelnych opinii o nich. Liczę na to, że Wy mi będziecie w stanie powiedzieć wiecej :)

Viking50

Użytkownik

#2017-10-17 22:27:40 
A nie lepiej działać po prostu założyć działalność gospodarczą? Ogłaszasz się, że piszesz teksty, proponujesz różnym firmom… wydaje mi się, że tak więcej możesz zarobić.

Glutek

Użytkownik

#2017-10-18 01:26:18 
Na to trzeba mieć czas i cierpliwość, a także pokazać się z naprawdę doskonałej strony. Teraz jednak większość firm korzysta z agencji interaktywnych.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2017-10-18 02:04:29 
Otóż to i tak jest na przykład z tą firmą. Grupa TENSE generalnie cieszy się corz większym zainteresowaniem różnych przedsiebiorstw. Widziałam u nich i apteki, i firmy meblarskie, także zagraniczne przedsiębiorstwa. Piszę to jako klientka, która zlecała im tworzenie i pozycjonowanie strony swojej firmy. Pracownik, z którym iałam kontakt był bardzo sympatyczny. Myślę wiec, że atmosfera tam musi być fajna :)

Rechotek

Użytkownik

#2017-10-18 04:46:40 
Atmosfera owszem, fajna, ale copy akurat działają zdalnie :) Tym niemniej, już jako doświadczona osoba, pisząca dla nich teksty, mogę Ci powiedzieć, że nie zawiedziesz się na współpracy z nimi. Miły kontakt z koordynatorami zleceń, wynagrodzenie na czas, a przede wszystkim atrakcyjne stawki. Myślę, że warunki zatrudnienia są bardzo dobre, jak na pracę zdalną.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2017-10-18 07:01:29 
Mają jakieś specjalne wymagania?

Zabar

Użytkownik

#2017-10-18 09:57:54 
Ja zaczynałem jako osoba bez doświadczenia, jeśli chodzi o copywriting. Co prawda, wczesniej pisałem inne teksty, ale wiadomo. Tutaj bywają różne branże i w ogóle różne rodzaje tekstów. Szybko się wdrożyłem, jeśli więc masz dryg do pisania, to spróbuj ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015