Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Witam was moi drodzy, dzisiaj przychodzę tutaj do was gdyż poszukuję zegarów takich do naklejenia na ścianę i teraz tak zależy mi na tym żeby jeden z nich był takim jakimś fajnym, lekkim wzorem, który będę mogła powiesić dziecku w pokoiku,a konkretniej, to mojej 8 letniej córeczce ściany w jej pokoju są właściwie całkowicie puste oprócz kilku zdjęć, które gdzieś tam sobie wiszą, a drugi zegar, który chcę kupić no, bo jak już wcześniej dało się wywnioskować z mojej wypowiedzi, to własnie zakup dwóch zegarów jest moim celem i ten drugi zegar naścienny chciałabym sprezentować mojej teściowej, która bardzo lubi różne kreatywne dekoracje, które mogą przystroić i jakoś zagospodarować dom.

Galicjanka

Użytkownik

#2018-01-25 22:14:13 
Hejka, chciałam Ci włąściwie tylko powiedzieć, że ja kupiłam kilka miesięcy temu zegar naścienny do mojego salonu na takim jakby głównym bazarze w mieście, którym mieszkam i powiem Ci c nie był dobry pomysł naklejka, która imitowała ten zegar podarła się przy zakładaniu.

Stasia

Użytkownik

#2018-01-26 00:55:36 
Ojej, to masakra no i właśnie dlatego postanowiłam tutaj spytać czy może ktoś ma jakieś pojęcie i mógłby mi coś tam ewentualnie polecić, bo nie chce takiej sytuacji.

Galicjanka

Użytkownik

#2018-01-26 03:26:15 
No mądrze szkoda, że ja na to nie wpadłam, ale no w każdym razie chętnie zobaczę jakie podpowiedzi dostaniesz ty i może skorzystam.

Stasia

Użytkownik

#2018-01-26 03:47:21 
Jasne, spoko.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2018-01-26 05:06:08 
Ja w swoim życiu kupiłam kilka takich zegarów dwa z nich były do mojego domu, a pozostałe kupiłam na prezent czy ogólnie jako taki dodatek do czegoś i muszę wam tutaj jasno powiedzieć, że są one naprawdę dobrej jakości pierwszy z nich, który kupiłam mam już na ścianie z dobry rok i jest w nienagannym stanie. Podlinkuję Ci tutaj adres sklepu: http://naklejkomania.eu/zegary/9529-zegar-scienny-home.html w, którym kupiłam zegary ścienne naklejane mają dużo wzorów coś znajdziesz.

Stasia

Użytkownik

#2018-01-26 06:20:28 
O, to oki bo może znajdę też coś dla córki jak myślisz?

ZimnaFaza

Użytkownik

#2018-01-26 09:02:14 
Mają naprawdę przeróżne, a więc jestem pewna, że coś znajdziesz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015