Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
Hej, chce kupic buciki Reebok dla mojego 3-latka, ale ze mój synek jest troche nadpobudliwy chce to zrobic online, pojawil się jednak problrm, chce skorzystac z tabeli rozmiarów Reeboka, problem jednak polega na typ, ze nie wiem, co robic bo synek nie chce dać sobie zmierzyć stopy, co robić?

ZimnaFaza

Użytkownik

#2019-08-12 04:10:16 
Po pierwsze nie rób nic na siłe, po drugie jak pewnie wiesz, rozmiarówka Reebok jak i każda inna zakłada odrysowanie stopy, jak dziecka stoi pod scianą i zmierzenia odległosci od końca stopy do największego koniuszka palcow, zwykle dzieci bardzo to lubią choc niekture sie tego boją. Zamień to w zabawę, zaproponuj, np. zeby on tobie odrysowal noge lub ulubionemu misiowi.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2019-08-12 05:59:04 
Dzieki spróbuje :) a tak z ciekawości podeślecie jeszcze jakiś odnośnik do odzieży sportowej, może być nie tylko Reebok.

Glutek

Użytkownik

#2019-08-12 06:57:58 
Moim zadaniem oferta jaką przygotowal sklep Nike powinna cie zainteresować. znajdziesz ja pod adresem https://ctxsport.com/sklep/nike/, znajdziesz tam nie tylko obuwie dziecięce czy dla dorosłych. Wazną część asortymentu stanowia także koszulki, bluzy, czapki i torby sportowe.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2019-08-12 07:34:43 
dzieki wielkie, bardzo mi pomogliscie, pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015