Elephant

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:06 
Witam serdecznie. Wymieniam w domu w Poznaniu instalację grzewczą. Postanowiłem zamontować ogrzewanie gazowe. Jestem w trakcie remontu i brakuje mi zaworów. Różne zawory gazowe Poznań oferuje, dlatego potrzebuję Waszej rady jakie mam kupić. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

OjTam

Użytkownik

#2015-12-22 04:43:56 
Siema. Nie jestem fachowcem, więc niestety nie umiem ci doradzić co masz kupić, ale wiem gdzie możesz to dostać. Poza tym świetni ludzie w tym sklepie pracują, więc ci na pewno pomogą zdecydować co wybrać. Ja co prawda zaopatrzyłem się tam w akcesoria hydrauliczne mikas.com.pl/ksztaltki_rury_zawory_sklep_poznan.html, ale z tego co widać na stronce akcesoria gazowe też mają. Zresztą zawsze możesz do nich zadzownić czy napisać i popytać o to, co cię interesuje. Są mili i kompetentni, więc na bank doradzą.

Elephant

Użytkownik

#2015-12-22 04:52:32 
Super, ogromnie dziękuję za podpowiedź. Jestem ciekaw czy mają również systemy kominowe. Też będę takie coś potrzebował, a jak wpisuję w wyszukiwarkę systemy kominowe Poznań to niestety nie pojawia mi się ten sklep. Mam nadzieję, że jednak to u nich dostanę, bo bym z chęcią załatwił od razu obie sprawy od ręki.

Beatricze

Użytkownik

#2015-12-22 06:46:43 
Takim kryterium nie ma się co sugerować, bo jak na przykład wpiszesz w wyszukiwarkę akcesoria ogrodnicze sklep Poznań to również się ten sklep nie wyszukuje. To zależy od jakości pozycjonowania strony. Zauważ, że na stronce mają zakładkę akcesoria ogrodowe, więc albo dokładnie popatrz na ich stronę, albo dryndnij tam, albo najlepiej się przejdź do nich. Może jak z nimi pogadasz, to nawet jak nie będą mieli czegoś, to dla ciebie zamówią. Warto pytać.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-12-22 07:16:23 
Dokładnie, oni tak robią. Ja kiedyś też u nich miałem towar na zamówienie. Są życzliwi i nastawieni pozytywnie do klienta. Można się z nimi dogadać

Viking50

Użytkownik

#2015-12-22 09:00:53 
Cześć. Do gazu to kup zawór kulowy. Pozdrawiam

Elephant

Użytkownik

#2015-12-22 10:44:55 
Dzięki. Nie znam się, ale wierzę na słowo. Wie pan z autopsji?

Viking50

Użytkownik

#2015-12-22 11:27:32 
Pracuję w tej branży, więc wiem co mówię. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015